Kvalitné reklamné predmety za najlepšie ceny.

Ako nakupovať ?

Proces objednávky

KROK 01

Vybraný tovar si objednáte cez náš eshop, email alebo telefonicky.

KROK 02

Po prijatí objednávky vám na email zašleme grafický návrh, poprípade si vyžiadame potrebné dáta a informácie.

KROK 03

Po prebraní detailov, úspešnom odsúhlasení grafického návrhu a dohodnutom termíne dodania, zákazku zaradíme do našej výroby.

KROK 04

Kompletnú zákazku ešte raz skontrolujeme, bezpečne zabalíme a odošleme.

KROK 05

Reklamné predmety vám doručí kuriér. Presne na čas. Za najlepšie ceny Slovensku.

Často kladené otázky

Je naozaj cena na eshope finálna?

Áno, žiadny manipulačný alebo iný poplatok u nás neplatíte. Ceny uvádzame vrátane dekorovania (potlač, gravírovanie, …) Graficky návrh je taktiež zadarmo.

Ako vložiť údaje potrebné pre tlač?

Všetky potrebné súbory nám môžete dodatočne zaslať na e-mail – danish@danish.sk, alebo ich máte možnosť vložiť pri každom produkte. V prípade nemenného dizajnu stačí vložiť iba pri jednom z produktov. Nahranie súborov prebieha buď pretiahnutím daného súboru do obdĺžnika alebo kliknutím na text v obĺžniku s názvom “nahrať podklady pre tlač”.

Aká je minimálna hodnota objednávky?

Minimálna hodnota objednávky je 50€ bez DPH. Za každou objednávkou sa skrýva mnoho nákladných procesou (obalové materiály, výroba, technologické postupy, administrácia, vyskladnenie, …) Práve preto sme boli nútený o zavedenie minimálnej hodnoty pre každú objednávku.

Aká je dodacia doba reklamných predmetov?

Vo výnimočných situáciách vieme reklamné predmety s potlačou doručiť expresne do 24 hodín. Za normálnych okolností je priemerná dodacia doba reklamných predmetov spolu s potlačou mimo sezóny (Január-August) do 5 pracovných dní (ak je tovar na sklade).  V priebehu sezóny (September-December) sa doba dodania môže predĺžiť až na 14 pracovných dní (obvykle vždy menej). Dátum dodania vám bude vždy predom upresnený. Dodacia doba taktiež záleží aj od rýchlosti odsúhlasenia grafiky. Ak budete platiť za tovar prevodom na účet (zálohová faktúra), dodacia doba začína plynúť od pripísania platby na náš bankový účet.

Koľko budem platiť za dopravu?

Pri objednávkah cez naš eshop je cena za dopravu (poštovné a balné) 7€ bez DPH pri väčšine objenávok. Ak by bola objednávka príliš ťažká, poštovné môže byť drahšie (zriedkavá situácia). Samozrejme vás predom na zmenu ceny poštovného upozorníme.

Prečo neuvádzate cenu pri USB?

Cena čipov v USB kľúčoch sa mení každý týždeň. Tým sa vždy mení aj aktuálna cena USB kľúčov. Cheme byť ferový. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli aktuálne ceny USB kľúčov poskytovať iba na dopyt.

Ako mi bude objednávka doručená?

Tovar vám bude doručený kuriérskou spoločnosťou Slovak Parcel Service, na vami zadanú adresu. Za tovar môžete zaplatiť formou zálohovej faktúry alebo hotovosťou/platobnou kartou pri prevzatí zásielky. Taktiež je možný aj osobny odber.

Ako mi bude doručená faktúra?

Faktúru zasielame už iba v elektronickej podobe na váš e-mail, po vybavení objednávky.

Je možné objednávku STORNOVAŤ?

Po  odsúhlasení samotnej zákazky a zaradenia do výroby už obejdnávku nie je možné stornovať.

Je možné objednávku UPRAVIŤ?

Objednávku je možné upraviť do chvíle pokiaľ neprešla jedným z technologických postupov. So žiadosťou o zmenu grafického návrhu potlače nás treba čo najrýchlešie kontaktovať – 0905 616 907 , 0908 106 180 , danish@danish.sk